پینچ ولو شیرآلات صنعتی | kasrasaran

پینچ ولو شیرآلات صنعتی | kasrasaran

این لوله قسمت های مکانیکی ولو را از مدیا و سیالی که از شیر عبور می کند جدا می کند. این مدل شیر برای قطع و وصل و نگه داری جریان سیال در لوله انتخاب مناسبی است. با این وجود محدوده نگه داری سیال توسط این شیر بین ۱۰ تا ۹۵ درصد ظرفیت جریان است.

 • ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند هدف خود را بر آن داشته ایم حامی و پاسخگوی همه نیازهای مشتریان خود باشیم.
 • ولو شیرآلات خودکار
  چک ولو صافی
  پلاگ ولو شیرآلات گیوتینی
  شیرآلات چاقویی
  ترینیون بال ولو شیر پروانه ای
  شیرآلات شناور
  فلوتر
  شیر سماوری
  شیر کروی
  کنترل ولو پینچ ولو دیافراگمی
  اطمینان
  سفتی ولو و…
 • فرایند خرید در فروشگاه اینترنتی توان‌تکنیک، پس از عضویت به صورت سفارش گذاری و تایید پیش فاکتور کالا و دیگری، انتخاب کالا بصورت مستقیم امکان پذیر است.
 • کاشت گل و گیاه ، درخت و درختچه ، هرس ، سمپاشی ، شخم، کود دهی و نگهداری فضای سبز و آبیاری قطره ای …
 • در داخل بدنه و مسیر عبور سیال و رسانه در پینچ ولو یک لایه الاستومرelastomer قرار دارد که به طور خاص با یک آب بندی موثر طراحی شده است.

در کد فنی پینچ ولو در ابتدا کد VZQA  که نام محصول می باشد ذکر می شود. پینچ ولو مدل VZQA در دیاگرام حرکتی ۲/۲ در دو حالت نرمال اپن و نرمال کلوز عرضه شده است. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فنی مهندسی آتور صنعت داتیس اسپادانا است. در آب بندی استم و بونت نیاز به گسکت از ضروریات می باشد و به آن پکینگ گفته می شود. در سایزهای یک تا 6 اینچ بدنه بسته میباشند و همبدنه آلومینیوم وهم بدنه چدنی موجود میباشد. شرکت مهندسی پترو ﺻﺪف با بیش از بیست سال  فعالیت در زمینه طﺮاﺣﯽ،ﺗﺎﻣﯿﻦ ﺳﯿﺴﺘﻢھﺎی اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق در حوزه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی از معتبرترین برندهای جهان و به روزترین فناوری ها یکی از شرکت های پیشرو در تامین و تجهیز پالایشگاهها و صنایع گازی و پتروشیمی می باشد.

آیا پینچ ولو می تواند جریان را تنظیم کند؟

گستره این محصولات از سایز 50 میلی متر تا 350 میلی متر بوده و دماهای 50- درجه سانتی گراد تا 160 درجه سانتی گراد را تحمل می کنند و همچنین فشار قابل اعمال به این محصولات از 0 تا 16 اتمسفر تولید شیر صنعتی می باشد. پینچ ولو از جمله تجهیزات کنترلی می باشد که در صنایع مختلف با قرار گرفتن در مسیر خطوط انتقال به منظور قطع و وصل و تنظیم جریان در سیالات ساینده و خورنده،پودر ها،ذرات گرانول و … به کار برده می شود. این شیرها از جمله ساده ترین نوع ولو طراحی شده در صنایع می باشد که از آن ها در مواردی استفاده می شود که سیال سخت و دارای سایندگی و خورندگی باشد و استفاده از ولو های معمولی امکان پذیر نباشد. اجزای تشکیل دهنده در آن ها شامل سه بخش بدنه،غلاف و سیستم تحریک می باشد که از بین این اجزا به غیر از غلاف بقیه با سیال در تماس نمی باشند. پینچ ولو های آوند دارای ویژگی خود پاک کنندگی بوده که امکان آب بندی صد در صدی را فراهم می‌سازد. در شرایطی که ذرات جامد و رسوبات جداره غلاف را می‌پوشانند ، غلاف لاستیکی حین عملکرد کلیه این رسوبات را از خود جدا کرده و به سمت خروجی شیر هدایت می‌کند.

پینچ ولو (Pinch Valve) -عملکرد شیر پینچ مبین فولاد آسیا

‌در بعضی از کاربردها، ذرات می توانند در آب بندی و مهر و موم های دیسک یا توپی در شیرهایی مانند پروانه ای یا توپی گیر کنند. در این حالت شیر به طور کامل نمی تواند قطع شود و جریان سیال به طور کامل متوقف نمی شود. همچنین سایش و خوردگی در لاستیک به دلیل هموار بودن مسیر عبور سیال بسیار پایین است، اما همواره تو صیه می گردد برای هر سیال لاستیک متناسب با آن سیال استفاده شود. این شرکت جدید و جوان است ولی مدیران با تجربه ای آن را تاسیس کرده اند. هدف شرکت شیران پارس طراحی، تولید  و تامین اقلام تاسیساتی از قبیل شیر، اتصالات انعطاف پذیر، فلنج، لوله و امثال آن است تا متقاضیان با مراجعه به یک شرکت بتوانند کلیه مایحتاج خود را در حداقل زمان و مناسب ترین قیمت تهیه کنند. برخلاف شیرهای معمولی مانند دریچه‌های توپی یا دروازه‌ای که در آن ذرات می‌توانند در اطراف توپ یا دیسک‌ها به دام بیفتند، آستین لاستیکی در یک شیر فشاری می‌تواند ذرات را در اطراف آن به دام بیاندازد و یک خاموشی عالی ایجاد می‌کند.

شیر پینچ ولو

کلیه محصولات برند فستو در قسمت جستجوی محصول قابل شناسایی می باشد. M22U و M22C به معنای دیاگرام حرکتی ۲/۲ ، حرف C به معنای کلوز بودن و حرف U به معنای اپن بودن پینچ ولو می باشد. و همچنین فشار قابل اعمال به این محصولات از۰ تا ۱۶ اتمسفر می باشد. © کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.