لوازم یدکی لیفتراک سهند قطعات لیفتراک سهند لوازم یدکی | توکو لیفتراک

[4] در سال 1906 ، راه آهن پنسیلوانیا کامیون های سکوی باتری را برای جابجایی چمدان در ایستگاه قطار خود در آلتوونا ، پنسیلوانیا معرفی کرد. جنگ جهانی اول شاهد توسعه انواع مختلف تجهیزات حمل مواد در انگلستان توسط Ransomes ، Sims & Jefferies از Ipswich بود. در سال 1917 ، کلارک در ایالات متحده شروع به توسعه و استفاده از تراکتورهای برقی و تراکتور بالابر برقی در کارخانه های خود کرد. در سال 1919 ، شرکت Towmotor و Yale & Towne ساخت در 1920 وارد بازار کامیون های آسانسور در ایالات متحده شدند.توسعه مداوم و استفاده گسترده از لیفتراک تا دهه های 1920 و 1930 ادامه یافت. معرفی نیروی هیدرولیک و توسعه اولین لیفتراک برق ، به همراه استفاده از پالت های استاندارد در اواخر دهه 1930 ، به افزایش محبوبیت کامیون های لیفتراک کمک کرد.

پاسخ دهی حرفه ای کارشناسان

کیفیت لوازم یدکی بسیار حائز اهمیت بوده و در صورت عدم توجه به کیفیت آن، می تواند خسارت جبران ناپذیری وارد کند. این لوازم یدکی برند های مختلفی دارد که با توجه به برند لیتفراک خود، این لوازم را تهیه کنید. لیفتراک های دوگانه سوز می‌توانند از طریق بنزین یا ال پی جی کار کنند و راننده می‌تواند با کنترل سوییچ صفحه تابلو نوع سوخت را انتخاب کند.

تماس با ما

برای سرویس دقیق و اصولی می توانید به افراد متخصص مراجعه کرده تا به صورت دقیق تمامی قطعات را بررسی کرده و درصورت خرابی آن ها را تعویض یا تعمیر نمایند. همچنین اگر قطعه ای از لیفتراک دچار خرابی شد؛ باید از قطعات اصل برای جایگزینی آن استفاده کنید؛ زیرا استفاده از قطعات فرعی می تواند بر کارکرد لیفتراک و عمر آن تاثیر منفی بگذارد. پس حتما به خاطر داشته باشید که در صورت که بروز هرگونه خرابی تنها از یک فرد متخصص در این زمینه راهنمایی بخواهید.

کابین همان قسمتی است که راننده لیفتراک در آن قرار گرفته و ماشین را با استفاده از اجزای آن به حرکت در می آورد، این اتاقک شامل موارد مختلفی مانند پدال های کنترل، اهرم ها، فرمان و … می شود. کاربرد دکل ها جا به جایی ( بالا و پایین آوردن) بارهای مختلف است؛ وجود هر گونه مشکل یا خرابی در دکل موجب از کار افتادن دستگاه می شود، زیرا بدون وجود این قطعه مهم حمل هیچ باری امکان پذیر نیست. بدنه مهم ترین قسمت این دستگاه صنعتی است زیرا دیگر اجزا و قطعات را پوشش داده و بدون وجود آن، قطعات دیگر نمی توانند در لیفتراک ها جایگذاری شوند. رینگ مجموعه‌ای از اجزای چرخ (چند قطعه یا تک قطعه)، لاستیک و تیوب به علاوه سایر اجزا است.

  • فروشگاه قدرت لیفتراک
    وارد کننده لوازم یدکی لیفتراک های دوو دوسان، لوازم یدکی لیفتراک های دووـکوماتسوـتویوتاـسپاهان هایسترـ لینده_ سهندو….
  • لیفتراک دیزلی در زمره‌ی محبوب‌ترین نوع لیفتراک است که در بازار وجود دارد.
  • در هنگام فرمان ، از آنجا که هیچ عمل کاستور وجود ندارد ، برای حفظ یک دور ثابت از چرخش ، نیازی به اعمال نیروی فرمان نیست.
  • غیرمعمول نیست که یک آموزشگاه در هر زمان یک بار با یک یا چند بدن ثبت نام کند.

قیمت گذاری – پاور پارت یکی از بزرگترین تامین کنندگان قطعات لیفتراک در کل ایران است. این معمولاً به این معنی است که ما محصولات خود را به صورت عمده دریافت می کنیم، که ما را قادر می سازد تا با ارائه بهترین قیمت برای محصولاتی که انتخاب می کنید، هزینه هایتان را کاهش دهیم. هر بالابری باید به سپرهای ایمنی مجهز باشد تا از اپراتور در برابر حوادث ناگهانی محافظت شود. امروزه، این سیستم‌ های تشخیص برخورد با حسگرهای داخلی عرضه می‌شوند که انرژی را هنگام برخورد حس می‌کنند و همچنین یک سیستم توقف اضطراری ایجاد می‌ کنند. این سیستم ها همچنین به عنوان مقرون به صرفه شناخته می شوند و اکثر کاربران ترجیح می دهند کامیون های خود را به همان سیستم مجهز کنند. اگر وسیله نقلیه شما در فضای باز استفاده می شود، مطمئن شوید که آنها مجهز به لاستیک های بادی هستند، زیرا هر گونه ضربه را به سطوح ناهموار جذب می کنند و از این رو پایدار خواهند بود.

تجهیزات انبارداری پالایشگاه‌ها، کارخانه‌ها و …

لوازم یدکی لیفتراک سهند قطعات لیفتراک سهند لوازم یدکی | توکو لیفتراک