راهنمای عيب يابی درایو CD و DVD

بیشتر رایانه‌های رومیزی گزینه‌های توسعه پذیری بیشتری نسبت به لپ تاپ‌ها دارند. می‌توانید بیش از دو شکاف یا حافظه RAM را روی دسکتاپ خود اضافه کنید. از طرف دیگر ، لپ تاپ‌ها تنها دارای دو اسلات هستند که نمی‌توان آنها را بیشتر گسترش داد. RAM دسکتاپ از BIOS بزرگتر از RAM لپ تاپ پشتیبانی می‌کند.

  • این دیسک‌ها برای ذخیره بسیار طولانی مدت خاطرات با ارزش (مثلا عکس‌های خانوادگی) طراحی شده‌اند.
  • می‌توان گفت که هر دو RAM لپ تاپ و RAM رومیزی تقریباً یکسان در سیستم رایانه کار می‌کنند.
  • رابط کاربری ساده شما به ماندن بدون هیچ زحمتی و موثر انجام دهد در حالی که کپی کردن دی وی دی کمک می کند.
  • نسبت به تمام دی وی دی سوختن ابزار فوق این مزیت منحصر به فرد خود.

توانایی حذف صدا قبل از سوزاندن به دیسک را می توان به عنوان یک ویژگی منحصر به فرد است که می تواند در سال 2015 نرو محسوب مي شود. اگر دی وی دی درایو شما قابل تعمیر نبود و نیاز به تعویض آن پیدا کردید، نکات زیر را در زمان خرید دی‌وی‌دی درایو لپ تاپ در نظر داشته باشید تا بتوانید یک درایور مناسب برای دستگاه خود تهیه نمایید. درایو نوری بلوری ، برای ذخیره محتوای تصویری با کیفیت بالا استفاده می شود . این محتوای تصویری ، قابلیت نمایش در مانیتورهای با کیفیت بالا را دارد . دیسک های بلوری ، از ظرفیت بسیار بالایی برخوردارند ؛ دیسک های بلوری یک طرفه از 25 گیگابایت و دیسک های دوطرفه بلوری از 50 گیگابایت ظرفیت برخوردارند .

به روز نگه داشتن سیستم به عملکرد سخت افزار آنگونه که باید کمک می کند. لرن پارسی دارای مجوز‌های ثبت می‌باشد و مجموعه ما مخاطب را در اولویت اول خود قرار خواهد داد. یکی از روش های اندازه گیری سرعت  ، انتقال مگا در ثانیه یا MT / s است. این مقیاس به تعداد عملیاتی که RAM می تواند در هر ثانیه انجام دهد اشاره دارد. RAM اصلی DDR با DDR2 ، DDR3 و اکنون DDR4 جایگزین شده است. این ها همه نسل های آینده یک فناوری با سرعت بیش تر و سایر پیشرفت ها هستند و همه از نظر فیزیکی یک اندازه هستند.

نکات مهم در نگهداری از دی وی دی درایو ها چیست؟

نرو به عنوان محبوب ترین دی وی دی رایت نرم افزارهای موجود به روز محسوب مي شود. شرکت وجود دارد از سال 1995 بوده است و مردم در هر گوشه از جهان آن را برای سوزاندن داده ها را به Dvd های خالی استفاده کنید. مجموعه 2015 همراه با طیف گسترده ای از ویژگی های پیشرفته از جمله توانایی رایت DVs، دی وی دی کپی و ویرایش فیلم ها و تصاویر می آید. نرو دی وی دی رایتر برای ویندوز 10 نیز روند اسناد قبل از سوزاندن آنها به دیسک فشرده می تواند مراقبت از.

درایو DVD اکسترنال اچ پی GP60NB50

درایو سی دی رام (CD ROM) ، درایوی است که صرفا قادر به خواندن اطلاعات از روی CD-DA (فایل موسیقی) ، CD-ROM (فایل اطلاعاتی) و CD-R/CD-RW می باشد . علائم بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید با توجه به آن ها به نیاز به تعمیر سی دی رام کامپیوتر خود پی ببرید اما رایج ترین آن ها مواردی بود که در بالا ذکر شده است. درایو نوری اکسترنال ایسوس یکی از بهترین مدل‌های موجود است که می‌توانید از ان در لپ تاپ تلویزیون یا هر وسیله‌ای که امکان پشتیبانی از طریق ورودی USB را داشته باشد استفاده کنید. این مدل به صورت هوشمند بوده و برای استفاده از آن نیازی به نصب درایور نرم‌افزاری نخواهید داشت. اصلی‌ترین چیزی که بین RAM لپ تاپ و RAM دسکتاپ متمایز می‌شود ، عامل فرم است. به طور معمول ، RAM لپ تاپ عمداً کوچکتر از رم دسکتاپ است.

اپتیک دی وی دی رایتر لپ تاپ ( لنز dvd rw )

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار خودرو