دانلود کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی: پایه سوم و دوم ویژه 1402 | driveing

دانلود جدیدترین کتاب آیین نامه با کیفیت عالی به صورت فایل pdf همراه با هدیه بخشی از سوالات آیین نامه از طرف سایت درایوینگ یکم پاینتر در پایین صفحه می توانید دانلود کنید. محدودیت سرعت، اصول حرکت بین خطوط و توقف و غیره که موارد زیادی را شامل نمی‌شود. در صورتی که خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی را در اختیار داشته باشید این بخش به صورت خلاصه و به سادگی آموزش داده شده است. در این بخش از خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی سعی شده تا شرایط برخورد راننده با جاده و سایر وسایل نقلیه را بررسی کند. درگام اول در مورد فاصله ایمنی با اتومبیل مقابل قوانین مربوطه را گوشتزد می‌کند. درگام دوم به شما یاد می‌دهد تا به عنوان راننده چگونه ببینید و چگونه فکر کنید و چگونه تصمیم‌گیری کنید.

دانلود کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی: پایه سوم و دوم ویژه 1402 | driveing

در این جا میخواهیم با چند مثال بخشی از مطالب فصل برخورد و واکنش را با نمونه سوال یاد بگیریم و تاثیر خواندن نمونه سوال های آیین نامه را بر یادگیری کتاب آیین نامه ببینیم. مهمترین بخش این آزمون, آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) درایوینگ آزمون تصادفی سایت می باشد که شامل 400 سوال ایین نامه رانندگی است که به صورت تصادفی در هر بار کلیک یا رفرش روی ازمون به صورت هوشمن و تصادفی 30 سوال از شما پرسیده می شود که مدت زمان آن شبیه آزمون اصلی 20 دقیقهمی باشد که باید به آن جواب دهید. لطفا جهت راهنمای برای خرید بسته طلایی سوالات آیین نامه به پشتیبان سایت پیام دهید. همان طور که از نام این فصل پیداست، در این فصل شما هنرجویان با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی کشور آشنا می شوید. همان گونه که میبینید یادگیری مطالب کتاب آیین نامه با خواندن سوالات بسیار ساده تر میشود و ماندگاری مطالب بیشتر میشود.

شما با دریافت نسخه پی دی اف کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی می توانید کتاب آیین نامه رانندگی را در گوشی همراه ،تبلت ،کامپیوتر و… مطالعه نمائید. همچین شما عزیزان می توانید جهت آمادگی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی در آزمون های آیین نامه رانندگی ایرانیان شرکت نمائید و با سوالات اصلی آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی آشنا شوید. برای مشاهده قیمت کتاب راهنمایی رانندگی (1402) و خرید کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی 1401 (معتبر تا سال 1404) شامل مجموعه قوانین و مقررات ویژه متقاضیان گواهینامه پایه اول، دوم، سوم و موتورسیکلت با افشین بوک همراه باشید. این سوال در ذهن کسانی که قصد دارند گواهینامه بگیرند وجود دارد که کتاب آیین نامه رانندگی را از کجا تهیه کنیم؟ یا برخی موارد مشابه که در زیر به آن اشاره می کنیم نیز در ذهن مخاطبان وجود دارد.

  • در این فصل، به تشریح موتور دیزل و تفاوت های آن با موتور بنزینی، انواع سیستم های خودرویی و نحوه سرویس و نگه داری از قسمتهای مختلف وسیله نقلیه آورده شده است.
  • چکیده ای از روش های کمک کردن به آسیب دیده های سوانح رانندگی در فصل چهارم آمده است و در فصل پنجم فرهنگ رانندگی ایمن و رفتارهای اجتماعی در رانندگی تدوین شده است.
  • من سمانه سلطان پناه سال ها کلاچ و دنده زدن رو در قالب همین آموزش های ساده و کوتاه تهیه کردم تا بتونم حتی یک قدم فرهنگ رانندگی صحیح رو در کشورم به سمت جلو حرکت بدم.

ما در گواهیار تمام این امکانات را فراهم کرده ایم تا به راحتی در امتحان آیین نامه رانندگی قبول شوید و گواهینامه خود را دریافت کنید . این موضوع مهم در سال های اخیر مشهود است و آمارها حکایت از کاهش تصادفات رانندگی دارد. کتاب حاضر ویژه متقاضیان گواهینامه پایه دوم رانندگی تالیف گردیده تا مهم ترین نیازهای آنها را به قوانین و مقررات ترافیک، ایمنی راه و وسیله نقلیه تا حد امکان مرتفع سازد. در این بخش برای شما خلاصه ای بسیار مفید از کتاب راهنمایی و رانندگی 99 را آماده کرده ایم و سعی کرده ایم تا حد ممکن مهمترین بخش های آیین نامه رانندگی را در قالب یک جزوه به شما آموزش دهیم این جزوه کاملا رایگان است و با آن به طور کامل با مطالب مهم آیین نامه آشنا میشوید.

فصل اول : قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی فصل دوم:رانندگی ایمن

این یک هدیه از طرف سایت درایوینگ برای متقاضیان گواهینامه پایه می باشد که می توانند به صورت رایگان از این آزمونها استفاده کنند. پیش گفتار آموزش یکی از مهم ترین ملزومات در رفع معضل ترافیک می باشد. اگرچه عوامل متعددی در ایمنی ترافیک و بروز سوانح رانندگی نقش دارند ولی از سان و رفتارهای انسانی متاثر از وی، در بین سایر عوامل در ایمنی تردد نقش اساسی و مهم تری دارد. کتاب آیین نامه دارای 6 فصل می باشد که در هر فصل آن در مورد موضوع مشخص, توضیحاتی داده شده است . فرمت کتاب آموزش رانندگی (ویرایش جدید) pdf هستش و در تمام سیستم ها از جمله کامپیوتر ، اندروید، تبلت و … قابل اجرا می باشد. – کارت شناسایی خودرو، کارتی که مشخصات مالک و وسیله نقلیه شماره گذاری شده در آن ثبت و از سوی راهنمایی و رانندگی صادر و به مالک وسیله نقلیه تسلیم می گردد.

سایر کتاب های مفید برای ایرانیان کانادا